ORGANITZACIÓ

Comitè científic

  • Abascal Fuentes, Policarpo (Universidad de Oviedo)
  • Álvarez Marañón, Gonzalo (C.S.I.C.)
  • Amigó García, José María (Universidad Miguel Hernández)
  • Areitio Bertolín, Javier (Universidad de Deusto)
  • Borrell Viader, Joan (Universitat Autónoma de Barcelona)
  • Bras Amorós, Maria (Universitat Rovira i Virgili)
  • Caballero Gil, Pino (Universidad de La Laguna)
  • Castellà Roca, Jordi (Universitat Rovira i Virgili)
  • Climent, Joan-Josep (Universitat d'Alacant)
  • Domingo Ferrer, Josep (Universitat Rovira i Virgili)
  • Durán Díaz, Raúl (Universidad de Alcalá de Henares)
  • Fernández-Medina Patón, Eduardo (Universidad de Castilla La Macha)
  • Ferrer Gomila, Josep Lluís (Universitat de les Illes Balears)
  • Fúster Sabater, Amparo (C.S.I.C.)
  • González Vasco, Mª Isabel (Universidad Rey Juan Carlos)
  • Gutiérrez Gutiérrez, Jaime (Universidad de Cantabria)
  • Hernández Encinas, Luis (C.S.I.C.)
  • Hernández Goya, Candelaria (Universidad de La Laguna)
  • Herrera Joancomartí, Jordi (Universitat Autònoma de Barcelona)
  • Huguet Rotger, Llorenç (Universitat de les Illes Balears)
  • López Muñoz, Javier (Universidad de Málaga)
  • Martín del Rey, Ángel (Universidad de Salamanca)
  • Martínez López,Consuelo (Universidad de Oviedo)
  • Megías, David (Universitat Oberta de Catalunya)
  • Miret Biosca, José María (Universitat de Lleida)
  • Morillo Bosch, Paz (Universitat Politècnica de Catalunya)
  • Padró Laimon, Carles (Universitat Politècnica de Catalunya)
  • Peinado Domínguez, Alberto (Universidad de Málaga)
  • Ramió Aguirre, Jorge (Universidad Politécnica de Madrid)
  • Ramos Álvarez, Benjamín (Universidad Carlos III de Madrid)
  • Ribagorda Garnacho, Arturo (Universidad Carlos III de Madrid)
  • Rifà Coma, Josep (Universitat Autònoma de Barcelona)
  • Sáez Moreno, Germán (Universitat Politècnica de Catalunya)
  • Salazar Riaño, José Luis (Universidad de Zaragoza)
  • Sánchez Ávila, Carmen (Universidad Politécnica de Madrid)
  • Sebé, Francesc (Universitat de Lleida)
  • Sempere Luna, José María (Universitat Politècnica de València)
  • Soriano Ibáñez, Miguel (Universitat Politècnica de Catalunya)
  • Tena Ayuso, Juan (Universidad de Valladolid)
  • Villar Santos, Jorge (Universitat Politècnica de Catalunya)
  • Wu, Qianhong (Universitat Rovira i Virgili)
  • Zurutuza, Urko (Universidad de Mondragón)

Comitè d'organització

  • President:
    • Josep Domingo Ferrer (Universitat Rovira i Virgili)
  • Vicepresidents:
    • Jordi Castellà  Roca (Universitat Rovira i Virgili)
    • Antoni Martínez Ballesté (Universitat Rovira i Virgili)
    • Agusti Solanas Gómez (Universitat Rovira i Virgili)
  • Secretaria: 
    • Jesús Manjón Paniagua(Universitat Rovira i Virgili)
    • Gloria Pujol Crespo (Universitat Rovira i Virgili)